Prosimy o kontakt
z wacicielem obiektu i poinformowanie o nieaktywnej stronie

tel. [+48] 698667774Opiekun strony - Tenet Jelenia Gra tel. 75 64 19 919


zapraszamy na stron

NOCLEGI NAD MORZEM, W GRACH I NAD JEZIORAMI -

Karkonosze nocleg, wakacje w górach
Domek Karolinka - Lubawka - nocleg, pokoje.

Domy w Karkonoszach

Udając się na wakacje w góry mamy bardzo dużo opcji odnośnie noclegu. Dużo zależy od naszych oczekiwań oraz stanu kieszeni. Z reguły bywa tak, że trzeba liczyć każdy wydany grosz, w związku z czym staramy wyszukać się najtańszego rozwiązania. Warto zwrócić uwagę na wynajem domów w górach. Na przykład w Karkonoszach ceny wynajmu są na tyle małe, że często zamiast osiedlać się w pensjonatach, czy hotelach opłaca się bardziej wynająć dom. Oczywiście przelicznik zależy od tego, jak liczną mamy rodzinę. Przykładowe domy do wynajęcia w Karkonoszach można znaleźć np. w Internecie, gdzie mamy mnóstwo ogłoszeń takiego rodzaju.

Takie rozwiązanie sprawdza się również wówczas, kiedy wybieramy się na wakacje ze swoimi znajomymi, którzy również mają dzieci. Jeżeli będzie nas łącznie np. dziesiątka to jestem pewien, że bardziej będzie nam się opłacało wynająć duży dom, aniżeli powiedzmy pięć pokoi w drogich pensjonacie. Oczywiście można to łatwo wyliczyć dowiadując się, jakie dokładnie są ceny. Warto poświęcić temu trochę czasu, ponieważ oszczędzone pieniądze możemy przeznaczyć na lepszą zabawę będąc już na miejscu.

Jeżeli nie mamy żadnych kontaktów w Karkonoszach to musimy spróbować szczęścia na własną rękę. Umieszczane ogłoszenia Karkonosze w Internecie oraz gazetach powinny nam zdecydowanie wystarczyć, aby znaleźć coś ciekawego. Oczywiście kluczowym elementem jest tutaj czas, w którym będziemy tego szukać. Najlepsze miejsca są rezerwowane najczęściej już na początku roku, w związku z czym jeżeli obudzimy się w kwietniu, bądź maju to może się okazać, że niestety jest już za późno.

wersja polska deutsch englishDomek Karolinka

Nowa Kolonia 6a
58-420 Lubawka
tel.kom: +48.698667774
e-mail: kontakt@domekkarolinka.pl

Kalendarz rezerwacji
Formularz rezerwacji

Lokalizacja